Sıcak Su Pompası Ve Elektrikli Su Pompası

SUMAK POMPA – POMPA, DALGIÇ POMPA, SANTRİFÜJ POMPA, HİDROFOR VE YANGIN SİSTEMLERİ İMALATÇISI

1992 yılında su pompası imalatı yapmak üzere kurulmuş olan Sumak Pompa, günümüze geldiğinde 21.500 m² kapalı alanda ana ürün grupları, pompa çeşidi olarak su pompaları, dalgıç pompalar, yangın pompaları, su motorları, santrifüj pompalar, hidroforlar, paslanmaz pompalar ve akuple olarak elektrik motorları ile elektrik panoları konusunda tasarım, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Ayrıca 2018 yılı itibari ile SUMAK POMPA A.Ş. unvanına geçiş yaparak kurumsal kimlik kazanmıştır. Konusunda yetkin mühendis, tekniker, teknisyen kadrosu ve toplamda 185 çalışanı ile Sumak Pompa dalgıç pompa, santrifüj pompa, hidrofor, yangın söndürme sistemleri, sıcak su pompası ve elektrikli su pompası ürünlerin tamamını özgün olarak kendi bünyesinde üretmektedir. Sayılı yerli pompa imalatçılarındandır.

Türkiye’deki pompa sektörünün gelişiminin her aşamasında yer alan Sumak Pompa, dünya çapındaki teknolojik gelişmeleri de takip ederek uygulamaya almakta ve ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirdiği ürünlerin çeşidini 1050′ ye, yıllık adedini 135.000’e yükseltmiş ve ihracatını 65 ülkeye taşımıştır.

Sumak Pompa su ve elektrik zıt ikilisinin bir arada çalıştırmanın zorluğu ve hassasiyeti bilinci ile, uluslararası yönetmelik ve standartlarına uygun olarak ürettiği ürünlerini TSE-TSEK-CE kalite belgeleri ile belgelenmiştir. Tamamı Sumak Pompa’nın güvencesi altında olan ürün grupları, yerli pazarda 880 adet satış noktası ve 175 adet yetkili servis ağı ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.
TSE-ISO-EN 9008 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olan Sumak Pompa, yerli pompa pazarındaki ilk 3 firma arasında yer almak, en fazla ihracat yapan ve en bilinir ilk 5 firma arasında yer almak vizyonuyla yoluna devam ederken, yapmış olduğu alt yapı ve AR-GE çalışmaları ile şirket misyonunu üst seviyeye taşıyarak, çevreye duyarlı ürünleri ve dürüst, saygılı, kaliteli hizmet politikası ile müşteri memnuniyetinin sürekli olarak sağlanmasını hedeflemektedir.

SUMAK POMPA A.Ş.
Adres: Çerkeşli OSB Mahallesi İMES-9 Cadde No:14 Dilovası/KOCAELİ
Tel: 0(262) 502 50 10
Fax: 0(262) 502 50 15
E-mail: sumak@sumakpompa.com
Web: www.sumakpompa.com

Bir cevap yazın