Öne Çıkan Bilişim Distribütörlerinden Nolto Bilişim Hakkında

Öne Çıkan Bilişim Distribütörlerinden Nolto Bilişim Hakkında

Dijitalleşme çağının bir getirisi olarak pek çok alanda üretilen bilişim ürünlerinden bahsetmek mümkündür. Bu ürünlerle ilgili çeşitli markaların küresel çapta hizmetleri oldukça dikkat çekicidir. Nitekim zamandan ve mekândan tasarruf sağlanması noktasında söz konusu araçlarının sağladığı etkinin oldukça önemli bir kapsama sahip olduğunu ifade edebiliriz. Dünyadaki gelişmelere bağlı olarak ülkemizde de bilişim sektörü distribütör çalışmaları anlamında firmaların birbiriyle yarışır olduğu görülmektedir. Diğer yandan Türkiye’nin yükselen distribütörü Nolto Bilişim pek çok alanda sahada yetkinlik ile birlikte başarılı bir firma haline gelmiştir. Bu alanda verdiği hizmetlerle yapılan değerlendirmelerde güvenilir bir çizgiye sahip olduğu anlaşılmaktadır.

Bilişim hizmetleri anlamında özellikle IP telefon ve telefon santrali ürünlerinde aktüel teknolojiyi takip eden Nolto pek çok anlamda ülkemizde yeniliklere imza atmış bir firma olarak görülmektedir. 7 Ekim 2020 yılı itibarıyla telekomünikasyon sektöründe oldukça tanınır olan Yeastar ile yaptığı anlaşma oldukça dikkat çekicidir. Bu anlaşma aracılığıyla Yeastar firmasının Türkiye distribütör anlaşması ile ünlenen Nolto oldukça büyük bir başarıya imza atmıştır. Yaptığı çalışmalarda Yeastar teknolojisini en iyi şekilde kullanan Nolto birçok marka ile de işbirliği içerisindedir. Bu anlamda özellikle telekomünikasyon çözümleri noktasında mahir bir firmadır.

Dijital iletişim alanında ülkemizde önemli bir distribütör olarak görülen Nolto IP telefonlar ve çeşitli arabirimler üzerinden küresel markaların sağladığı garantiyi buraya taşımaktadır. Bu anlamda IP telefonların yanı sıra söz konusu ürünlerin gateway birimleri de oldukça önem taşır. Bahsi geçen ağ geçidi donanımlarının bütün detayları ile işlenmesi söz konusu bilgi akışının ürünü daha işlevsel hale getirmesinde oldukça etkilidir. Bu anlamda Nolto sağladığı destekler ile söz konusu birimlerin firmalar bazında daha işlevsel hale getirilmesi noktasında oldukça yetkin bir firmadır. Bütün bunların yanı sıra son teknoloji ürünler arasında gösterilen bulut santral kullanımı noktasında da önce bir vizyona sahiptir. Nolto Bilişim Türkiye’nin güvenilir telefon santrali ve IP telefon dağıtıcısı olarak öne çıkan bir firmadır. Bu sayede birçok firmaya sağladığı desteklerle daha geniş bir vizyon edinmiş ve küresel bilgi ülkemize aktarabilmiştir.

Bir cevap yazın