İnstagram’da Fotoğraf Nasıl Paylaşılır

İnstagram’da Fotoğraf Nasıl Paylaşılır?

İnstagram’da daha önceden çekmiş olduğunuz tüm fotoğrafları ve anlık çekim yaptığınız fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Fotoğraf paylaşmak için hesabınıza giriş yapmanız ardından üst kısımda bulunan + sekmesine tıklayabilir, gönderi paylaş seçeneği ile istediğiniz fotoğrafı seçebilirsiniz.

İnstagram’da Bir Fotoğraf Nasıl Paylaşılır?

İnstagram’da paylaşmak istediğiniz fotoğrafın boyutunu ayarlayabilir, efekt kullanarak düzenleyebilir ve istediğiniz düzenlemeleri yapmanız ardından paylaşabilirsiniz. İnstagram beğeni satın al seçeneği sunan Bayigram adresinden fotoğraf yükledikten sonra like alabilirsiniz.

  • İnstagram’da fotoğraf paylaşmak için daha önce çekmiş olduğunuz bir fotoğrafı kullanabilir veya İnstagram kamerası ile anlık çekim yaparak paylaşım yapabilirsiniz.
  • Fotoğraf paylaşımı yapmadan önce İnstagram özellikleri ile fotoğrafınızı düzenleme şansınız vardır.
  • Fotoğraf paylaşmak için hesabınıza tarayıcı üzerinden veya uygulama üzerinden giriş yaparak + sekmesine tıklayabilirsiniz.
  • Bu sekmeye tıklamanız ardından gönderi paylaşma ekranı açılacaktır. Bu ekranı kaydırarak galerinizde kayıtlı olan tüm görselleri açabilirsiniz.
  • Paylaşmak istediğiniz görsele tıklamanız ardından fotoğraf düzenleme ekranı açılacaktır.
  • Farklı efektler kullanabilir ve fotoğraf boyutunu bu aşamada ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz düzenlemeleri yapmanız ardından ileri sekmesine tıklayabilir ve gönderiniz altına açıklama yapabilirsiniz.
  • Açıklama kısmını doldurmanız ardından son olarak paylaşma butonuna tıklayabilir ve fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz.

İnstagram’da Fotoğraf Kırpmadan Nasıl Paylaşılır?

İnstagram yeni geliştirmiş olduğu özellikle birlikte fotoğrafların tam boyutlu şekilde paylaşılmasına imkan tanımıştır. Daha önce çekmiş olduğunuz fotoğrafların boyutu üzerinden oynama yapmadan paylaşabilirsiniz.

  • Fotoğraf paylaşmak için hesabınıza giriş yaparak gönderi paylaş seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu ekranı üste kaydırmanız ardından galerinizde bulunan tüm fotoğrafları açabilirsiniz.
  • Paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra üst kısımda yer alan boyut ayarlama sekmesini kullanabilir veya yakınlaştırma işlemi yaparak boyutunu ayarlayabilirsiniz.
  • Tam halini kullanamadığınız fotoğrafları sığdırmak için kullanabileceğiniz fotoğraf uygulamaları vardır. Bu uygulamalarla fotoğrafınızı bir şerit içerisinde alabilir ve tam halini İnstagram gönderisinde paylaşabilirsiniz.

İnstagram’da Post Nasıl Yapılır?

İnstagram’da post yapmak için hesabınıza giriş yapmanız ardından ekranın üst kısmında bulunan gönderi paylaş seçeneğine tıklayabilirsiniz. Açılan ekranda galerinizde yer alan gönderilerden birini seçerek paylaşım yapabilirsiniz. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresine girerek beğeniler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın