Felekten Bir Gece Ya Da The Hangover

Felekten Bir Gece ya da The Hangover

Felekten Bir Gece ya da The Hangover isimli film 2009 yılında vizyona girmiş, ABD yapımına sahip olan bir komedi filmidir. ABD yapımlı olan bu film 10 Temmuz 2009 tarihinde Türkiye’de sinemalarda da vizyona girmiştir. Todd Philips filmin yönetmenliğini üstlenmiş olup, senaristliğini ise Jon Lucas ve Scott Moore isimleri üstlenmiştir. Filmin çekimleri ve vizyona girmesi sırasında harcanmış olan toplam hasılat ise 467.416.722 dolar olmuştur. Las Vegas şehrinde çekilen bu film, Las Vegas şehrinin ön planda olmasına da yardımcı olmuştur. Filmin burada çekilmesi ile Las Vegas şehri, rövanşta olan bir şehir olmuştur. F ilmi izleyenler arasında yapılmış olan değerlendirmeye göre %91 oranında beğeni toplamayı başaran bir film olmuştur. Zach Galifianakis, Bradley Cooper, Ed Helms, Todd Philips gibi isimlerin yer aldığı kadro oldukça da geniş bir kadrodur. Todd Philips ismi filmin yöneticiliğini, yapımcılığını yapmakla beraber filmde de kendini göstermiş olan bir bireydir.

Felekten Bir Gece ya da The Hangover Filminin Konusu Nedir

Felekten Bir Gece ya da diğer ismi ile The Hangover filmi komedi türü içerisinde yer almakta olan bir filmdir. Filmde konu ise arkadaşlarının düğününden tam 2 gün önce bir bekârlığa veda partisi vermek amacında 4 arkadaş olan Las Vegas’a giderler. Bu 4 tuhaf ya da farklı olan arkadaşın, sarhoş olmuş oldukları parti gecesinin sabahında uyandıkları odada bir adet kaplan, birden fazla tavuk ve dolapta ağlamakta olan 6 aylık bir bebek ile uyanırlar. Bunun üzerine gelişen olağanüstü maceralar filmden izleyiciye aktarılmaktadır.

Film Hangi Platform Üzerinden İzlenebilir

Felekten Bir Gece ya da The Hangover isimli film Netflix platformu üzerinde yer almaktadır. Platform üzerinde varlığını sürdüren filme ulaşım sağlamak için ise platforma bir üyelik ya da abonelik işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekir. Netflix platformunun alternatifi olan internet sitelerinden de filme ulaşım sağlamak oldukça mümkündür. İnternret üzerinden netflix film izle ya da netflix izle gibi arama etiketleri ile sayfalara ve sayfalara ulaşılması ile de filme erişim sağlanmış olacaktır.

Bir cevap yazın