El Geçmeli Poşet Nerede Kullanılır

Tek elle geçilebilen bir sapı olduğu için ele geçmeli poşetler, genel olarak mağazalar, butikler, kırtasiye, ayakkabı mağazaları gibi yerlerde tercih edilir. Bu poşetlerin boyutu 20 x 30 cm ve 60 x 70 arasında değişmektedir. Ayrıca bu poşetlerin önüne ve arkasına iki farklı baskı uygulanabilir. Bu poşetlerin üretiminde polietilen kullanılmaktadır. Tek katmanlı veya çok katmanlı olarak üretilen bu poşetlerin üretimi orijinal hammadde ve orijinal malzeme kalitesi ile geri dönüştürülmüş plastikten oluşmaktadır.

Mağazalarda ilk göze çarpan poşet model el geçmeli poşet üründür. Giyim ürünleri, Ayakkabı, Kozmetik ürünleri, Hediyelik eşya taşınması için son derece uygun modellerdir. Fiyatlarıda bir çok ürün grubuna göre daha uygundur. 

El Geçmeli Poşet Nelerelerde Kullanılır?

El geçmeli poşetler, yüksek kaliteli görünüm, dayanıklılık ve farklı görsel efektlerin gerekli olduğu poşet talebini karşılayabilecek bir poşet çeşididir. Baskılı el geçmeli poşetler, hazır giyim endüstrisinde ve pazardaki eczanelerde popüler bir üründür. Bu poşetler sadece plastik değil, karton ve kağıt da olabilen ürünlerdir ve fiyatı da farklıdır. Bu açıdan el geçmeli poşetlerin fiyatları kullanılan malzemeye, boyuta ve miktara bağlıdır.

Baskılı Reklamlı El Geçmeli Poşet

İşletmeniz baskılı el geçmeli poşet tercih ediyorsa, müşterinin bu poşeti taşıma amacı ne olursa olsun, bu poşetler size reklam avantajları sağladığı için el geçmeli poşetler büyük bir avantaj sağlar. Ayrıca bu poşetlerin dayanıklı olması ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılabilmesi de kullanıcılar için bir avantajdır. Ayrıca baskılı poşetlerin üzerine basılan adres bilgilerinin ve telefon numaralarının hatırlanması da kartvizit sorununu çözmektedir. Bu sayede işletmenizin reklamı yapmak oldukça kolay olur. Bu açıdan el geçmeli poşetler size pek çok açıdan fayda sağlar.

Baskılı poşet yaptırırken birim kilo fiyatlarının daha ekonomik olması için toptan alım yapmanız tavsiye edilmektedir. Az kilodaki alımlarda 1 kilo fiyatı 25 tl üzerine çıkabilirken 200 kilogram ve üstü imalat taleplerinizde birim kilo fiyatı 15-16 TL’ye kadar inebilmektedir. Baskılı poşet fiyatları poşetim 1.ve 2.kalite olmasına, yoğunluğuna, renk baskı çeşitliliğine ve alım miktarına göre değişir. Firmalar arasında göreceğiniz fiyat farklılıklarının genel nedeni budur. 

Bir cevap yazın