Cam Korkuluk Ve Küpeşte

Cam Korkuluk ve Küpeşte
Cam korkuluk sistemlerinin avantajları çoktur. Herhangi bir binaya modern ve şık bir görünüm sağlarken, aynı zamanda balkonların ve terasların engelsiz manzarasına da izin verir. Cam korkuluklar diğer korkuluk türleri kadar güçlü ve dayanıklıdır ve paslanmaz veya alüminyum armatürlerle monte edilebilir. Alüminyum ve paslanmaz korkuluklarla uyum sağlamak için de özelleştirilebilirler. Cam korkuluklar özel olarak boyutlandırılmış ve merdivenlere veya balkonlara monte edilmek üzere hazırlanmıştır. Sonuç olarak, cam korkuluklar herhangi bir eve güzellik ve güvenlik eklemek için harika bir yoldur.
Günümüzde balkon korkulukları çeşitli formlarda ve yapılarda gelmektedir. Bunlar arasında, binanın her katındaki sakinlere güvenlik ve emniyet sağlayan ferforje, ahşap ve alüminyum modeller bulunmaktadır. Aynı zamanda, bu korkuluklar, tüketicinin isteklerine göre uyarlanmış birçok tasarımla binanın dış tasarımının ayrılmaz bir parçasıdır. Balkon korkulukları hem kazalara karşı önleyici bir önlem hem de binanın dış cephesinde bir iyileştirmedir.
Uzman ekibimiz, keşfettikten sonra Cam Korkuluk ve Küpeşte modellerinin ücretsiz olarak incelenmesini, sizin için malzeme, ürün ve cam renginin belirlenmesini sağlar. Özel çizimlerimiz ve görsellerimiz sayesinde kaliteli işçilik ve güler yüzle size teslim edilmeden önce projeyi önizleyebilirsiniz. Son yıllarda ülkemizde cam korkuluk ve küpeşte sistemleri giderek daha popüler hale gelmiştir. Cam korkuluklar şeffaf bir yapı sunarak onları estetik ve dekoratif bir seçim haline getirir. Çeşitli cam renkleri arasından seçim yapabilir ve farklı cam rengi modelleri sipariş edebilirsiniz.
Temperli Cam Korkuluk, temperleme işleminden geçmiş bir cam türüdür. Bu işlem, camın 600°C ile 650°C arasında özel ısıtma sistemleri ile ısıtılmasını ve daha sonra hava ile soğutulmasını içerir. Bu soğutma işlemi, camın yüzeyinin sertleşmesine neden olarak kesme, taşlama ve talaş kaldırma işlemlerine karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Isıl işlemler camın hacmini, rengini, berraklığını veya kimyasal yapısını değiştirmez. Temperli cam 300 ° C’ye kadar sıcaklıklara dayanabilirken, temperli olmayan cam yaklaşık 40 ° C’ye maruz kaldığında kırılabilir. Paslanmaz çelik, sert ve dayanıklı olduğu için cam korkulukların bağlantı elemanları için tercih edilen malzemedir.

İletişim

Bir cevap yazın